Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP

+11
alex_buse
mileylover
daphnelinda
1nelly1
katherine petrova
eaydoğdu
kazami
saliha
xberkx
NicKids
scorpionss
15 posters
YazarMesaj
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

Paylaşım Puanı : 3799

Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Empty
MesajKonu: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 5:43 pm

KONU ÇÖZÜLMÜŞTÜR.İNDİRME LİNKLERİYLE https://nickturkiye.yetkin-forum.com/t6167-jonas-1sezonun-tum-bolumleri-dvdrp-2009-turkce-dublaj-nette-lk-kez-ndir-scorpionss LİNKİNDEN İNDİREBİLİRSİNİZ.İYİ SEYİRLER.

En son scorpionss tarafından Paz Mart 06, 2011 12:12 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 6:27 pm

Bunları yüklemen tabi ki rütbe almanı kolaylaştırır Smile Bunların altına www.nickturkiye.net.tc yazısını da ekleyebilirsen görüntüye,KESİN OLARAK çalışkan üyelik ya da çırak moderatörlük alabilirsin Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 7:25 pm

Uploadı yaptım dizinin ilk bölümü Tr dublajı yüklendi fakat yazıyı nasıl ekleyeceğim o nu bilmiyorum anlatır mısınız?

En son scorpionss tarafından Paz Şub. 06, 2011 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 7:38 pm

scorpionss demiş ki:
Uploadı yaptım dizinin ilk bölümü Tr dublajşı yüklendi fakat yazıyı nasıl ekleyeceğim o nu bilmiyorum anlatır mısınız?

En basit olarak "Windows Live Movie Maker" ya da "Windows Movie Maker" programını kullanabilirsin.Zaten bilgisayarın Windows ise bilgisayarında büyük ihtimalle vardır. Smile
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:06 pm

http://www.megatr.info/resimli-program-anlatim/336395-video-ustune-yazi-yazma.html

Burada anlatılmış Smile Birde yazı animasyonu kısmına geldiğinde "Alt Konu Başlığı" olarak seç yazıyı Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 12:46 pm

İlk bölümü Fileserveden uploada başladım arkadaşlar üzgünüm ama www.nickturkiye.net.tc için dünden beri uğraştım örnerdiğiniz siteye daha önce bizzat kendim girdim uygulamaya çalıştım o sistem vistalarda bulunmuyordu.Bende gidip xp'de denedim o da yüzünü değiştirmiş dün gece nasıl uğraştığımı bilemezsiniz ama yinede birşey yapamadım üzgünüm reklamımızı yapamayacağım ama sizlere reklamsız sunacağım.İyi Seyirler.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 12:48 pm

Ama indirme linkinde www.nickturkiye.net.tc sitesinin reklamını yaptım.
saliha
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 23

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 3:01 pm

şimdi arkadaşlar linkleri ne zaman alabiliriz? Very Happy
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 6:40 pm

saliha demiş ki:
şimdi arkadaşlar linkleri ne zaman alabiliriz? Very Happy

Linkler Fileserve'ye yükleniyor fakat sabahtan beri aksilik aksilik üstüne %10'da kaldı %31'de kaldı bir yükleyemedim.İnşallah şimdi olacak nazar değmezse.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePtsi Şub. 07, 2011 6:43 pm

Ayrıca Hannah Montana , Sonny'nin yıldızı,Zack ve Cody'nin Lüks yaşamı gibi dizilerden birkaçını upload etmeyi düşünüyorum ( 1.Sezon elbette ) Eğer siz alta Sadece Hannah Montana 1,2 ve 3.Sezon uploadları sadece 1.sezon değil fakat hangi dizi ( bunların arasından ) en çok istenirse onu Türkçe Dublajlı upload etmeye çalışırım İnşallah.
kazami
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 3:06 pm

izleme linkleri nerde
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 7:07 pm

eaydoğdu
Yeni Üye
Yeni Üye
eaydoğdu

Paylaşım Puanı : 5

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 8:46 pm

Merhaba arkadaşlar Smile Ben buraya yeni kayıt oldum Smile Nerdn ne yapılıcağnı tam olarak blmiyorum. Bna yardımcı olursanz ve aranıza benide alırsanz çok sevinirim Smile) filmi nerden izliyeceğmi bna gstereblr msnz? Smile
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 9:02 pm

Hoşgeldin umarım iyi zaman geçirsin sitemizde. Bu linkten indirerek izleyebilirsin fakat indirmeden önce konuya mesaj atmak zorundasın linkleri ancak o şekilde görebilirsin ve link:

https://nickturkiye.yetkin-forum.com/t6167p60-jonas-1sezonun-tum-bolumleri-dvdrp-2009-turkce-dublaj-nette-lk-kez-ndir-scorpionss#39495
eaydoğdu
Yeni Üye
Yeni Üye
eaydoğdu

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 3:59 pm

Çok teşekkür ederimm Smile
katherine petrova
Yeni Üye
Yeni Üye
katherine petrova

Paylaşım Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeC.tesi Mart 26, 2011 2:22 pm

teşekkürler
1nelly1
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 3

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 12:29 am

teşekkürrr Very Happy
daphnelinda
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
daphnelinda

Paylaşım Puanı : 272

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 1:46 am

scorpionss,moderatör olmuşsun tebrik ederim, zaten çok önceden hak etmiştin moderatörlüğü...
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 9:59 am

daphnelinda demiş ki:
scorpionss,moderatör olmuşsun tebrik ederim, zaten çok önceden hak etmiştin moderatörlüğü...

Teşekkür ederim yorumun için daphelinda. Very Happy
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 12:57 pm

Tebrik ederim Scorpionss moderatör olmuşsun. Sitemize yaptığın bu katkılardan dolayı bunu hak tmiştin. Tekrar tebrik ederim. Hannah Montana,Zack ve Cody, Jonas bunuları ne zaman tamamlarsın.
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
scorpionss

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 12:59 pm

mileylover demiş ki:
Tebrik ederim Scorpionss moderatör olmuşsun. Sitemize yaptığın bu katkılardan dolayı bunu hak tmiştin. Tekrar tebrik ederim. Hannah Montana,Zack ve Cody, Jonas bunuları ne zaman tamamlarsın.

Şu sıralar çevirilerle birlikte bu işle uğraşıyorum bakalım ne olacak? Silinen bölümleride yeniden yüklemeyi düşünüyorum ama devamı izleme olarak gelecek gelirse.
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
mileylover

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeCuma Haz. 17, 2011 1:11 pm

İndirme olsa lütfen. Bütün eklediklerini indirdim. Arşiv yapıyorum. Eksik kalmasın. Umarım indirme linki koyarsın. Eskisi gibi.
alex_buse
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePerş. Tem. 14, 2011 1:59 am

teşekür
dilsah
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 12:16 am

jonas
MTDG
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimeSalı Eyl. 20, 2011 6:20 pm

Teşekkürler
nick_demi
Yeni Üye
Yeni Üye
nick_demi

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePtsi Nis. 02, 2012 6:53 pm

saol
dogukan00
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 17

MesajKonu: Geri: Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP    Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP  Icon_minitimePaz Nis. 08, 2012 1:37 pm

harika

Jonas 1.Sezon Türkçe Dublajlı Bölümleri DVDRİP
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jonas 1.Sezonun Tüm Bölümleri DVDRİP 2009 [ Türkçe Dublaj ] Nette İlk Kez İndir scorpionss
» JONAS Türkçe Dublaj Birinci Sezon Bölümleri İzle | Disney Channel | (Nette İlk Kez)
» iCarly - iDream of Dance Türkçe Dublajlı İzle ! ( 1.Sezon )
» iCarly - iPilot Bölümü Türkçe Dublajlı İzle ! ( 1.Sezon )
» iCarly - iPromise Not to Tell Bölümü Türkçe Dublajlı İzle ! ( 1.Sezon)