Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

avril lavigne röportaj

YazarMesaj
kristal_kelebek
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
kristal_kelebek

Paylaşım Puanı : 292

avril lavigne röportaj Empty
MesajKonu: avril lavigne röportaj   avril lavigne röportaj Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 4:28 pm

BirLise öğrencisiyken dünya çapında bir süper-star olan Avril Lavigne çoketkileyici bir genç kız.Röportaj yaptığımız kısacık sürede Avrilinkişiliğine, zekasına ve havasına hayran kaldık.

Kısa Sürede çok ünlü oldun...

Normal ve biraz tutucu bir ailede büyüdüm. Annem ben daha 2yaşındayken, şarkıcı olacağımı anlamış. Çünkü evde sürekli şarkısöyleyerek gezinirmişim. Misafirler geldiğinde hemen masanın üzerineçıkıp şarkı söylemeye başlarmışım.

Duyduğumuza göre şöhrete ulaşman çok kolay olmamış. Neler oldu?

Evet ben biraz zor yolu seçtim. Şarkıcılığa başladığım ilk zamanlardaçalıştığım yapımcılar bana şarkılarını veriyorlardı ve ben onlarısöylüyordum. Böyle çalışmak bana zevk vermedi. Kendi şarkılarımısöylemeye karar verdim.

Şöhrete ulaşırken nelerden vazgeçmek zorunda kaldın?

Gerçekten de çok şeyi feda ettim. Okuldan geliyordum ve müzik çalışmayabaşlıyordum. Ailem provaları tamamlamadan telefonla konuşmaya bile izinvermiyordu. Bir sürü partiyi, arkadaş toplantısını kaçırdım. Çünkü osırada başka bir yerlerde şarkı söylemem gerekiyordu. Bu eğlence gibigörünüyor, ama aslında çok ciddi bir iş ve birçok fedakarlıkgerektiriyor.

Artık sen MTV ödülü kazanmış bir rockçısın. Neler hissediyorsun?

Gerçekten çok cool. Çocukluğumda hep bu ödül törenini seyreder, " birgün ben de bu ödülü almak istiyorum! " derdim. Tören bittikten sonra daodama kapanır, derin düşüncelere dalar, hayal kurardım.

Müzik kariyerin ciddileşmeye başladığında kaç yaşındaydın?

Yaklaşık 15 yaşındaydım. 11. sınıfa gidiyordum. Bana bir plak yapmamteklif edildi. Bu tüm günlük bir işti. Bir seçim yapmak zorundaydım.Ben de üniversiteye gitmek yerine müzik kariyeri yapmayı seçtim. Bukadar başarılı olmasaydım, bu kötü bir karar olurdu.

Çoğu zaman evden uzakta oluyorsun. Bu zor değil mi?

Bazı zamanlarda evimi çok özlüyorum. Kendi yatağımda uyumak, ailemlebirlikte olmak, annemin pişirdiği yemekleri yemek, odamda vakitgeçirmek istiyorum.

Bunun iyi yönleri de yok mu?

Tabii, benim yaşımda bütün dünyayı görmek güzel bir şey.

Alışverişle aran nasıl?

" Ben x mağazasından alışveriş yaparım!" diyen kızlardan değilim. Her yerden alışveriş yapmaktan hoşlanırım. Marka merakım yok.

Bir şeyi açıklığa kavuşturalım. Pop etiketini sevmediğin doğru mu?

Evet, doğru. Pop kelimesinin beni Britney Spears gibi bir şarkıcıyaptığını düşünüyorum. Benim istediğim ve doğru olan kelime rock

Yani Britney'den pek hoşlanmıyorsun?

Bizim müziğimiz ve imajımız farklı olduğunu düşünüyorum. O sahneyeçıkar ve müziğe göre dudaklarını oynatır, play-back yapar. Bensegitarımla çıkarım ve rock yaparım. Kendi şarkılarımı yazarım, ondanfarklı giyinirim. Biliyorsunuz işte...

Kıyafetlerin ve tarzın senin seçimin mi?

Evet, kimse bana ne giyeceğimi, nasıl hareket edeceğimi söylemiyor. Her şeyimi kendim seçiyorum.

Arkadaşlarınla aran nasıl. Kızlarla mı, erkeklerle mi daha iyi anlaşıyorsun?

Her zaman aktif biriydim. Ağabeyimle koşup oynayarak çok vakitgeçirirdik. Paten yapmak, hokey oynamak gibi hareketli eğlenceleriseviyorum ve erkek arkadaşlarla zaman geçirmek daha eğlenceli oluyor.Ama kız arkadaşlarım da var ve benim için çok değerliler.

Eski erkek arkadaşlar hakkında çok şarkın var. Flörtte pek şanslı değilsin galiba?

Doğru, çıktığım bütün erkekler beni hayal kırıklığına uğrattılar.

Hepsi mi?

Aslında... hiç gerçek anlamda çıktığım biri olmadı... ama basit hoşlanmalarda bile kötüydüler. Biliyorsunuz erkekler çok aptal

avril lavigne röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Avril Lavigne - Wish You Were Here
» Avril Lavigne - I'm With You
» Avril Lavigne - He Wasn't
» Avril Lavigne --- Smile
» Avril Lavigne - Nobody's Home