Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Bir Rümeysa geldi :)

+2
xberkx
Nick-tr
6 posters
YazarMesaj
Nick-tr
Yeni Üye
Yeni Üye
Nick-tr

Paylaşım Puanı : 4

Bir Rümeysa  geldi :) Empty
MesajKonu: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 12:24 am

Ben Rümeysa.13 yaşındayım.Farklı bir insanım.Şarkı söyleyip,yazmaya bayılırım.Ayrıca günlük tutmayıda severim.Nickelodeon da bütün gençlik dizilerine bayılıyorum ama şu aralar patitodan başka gözüm hiç bir şey görmüyor Smile Çoğunlukla müzikle ilgili şeylerle ilgilenirim.Konuşmayı,dinlemeyi ve yeni insanlarla tanışmayı çok severim Smile En büyük hayalim müzikalde oynamak ve meslek olarak da tıp okumak.Ben böyleyim işte.Şimdiden memnun oldum.Hakkımda yazmadığım bir şey olursa sorarsanız sevinirim Smile Bu arada siteniz harika.Tam sevdiğim gibi her şey var içinde.Yorumlarınıza bakılırsa çok sıcakkanlı insanlarsınız.Şimdiden sevdim siz Smile)
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 12:49 am

Hoşgeldin Rümaysa. Smile Umarım bu forumu beğenirsin ve burada hoş anıların olur.Tekrar hoşgeldin ve iyi forumlar. Smile Very Happy
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 1:01 am

Hoşgeldin umarım iyi vakit geçirirsin.
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 9:42 am

hoşgeldin.umarım kalıcı olursun sitenin keyfini çıkar. Smile
ateşsutoprak
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
ateşsutoprak

Paylaşım Puanı : 229

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 1:03 pm

hoşgeldin:)
Nick-tr
Yeni Üye
Yeni Üye
Nick-tr

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimePaz Şub. 06, 2011 11:15 pm

Hoşbulduk arkadaşlar Smile Tanıştığıma çok memnun oldum.Sitede çok eğlenceli vakit geçireceğime eminim zaten.Zamanla hepinizide detaylı bir şekilde tanıyıcağım Smile)
kristal_kelebek
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
kristal_kelebek

Paylaşım Puanı : 292

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 2:22 pm

hoşgeldin rümeysa
Nick-tr
Yeni Üye
Yeni Üye
Nick-tr

MesajKonu: Geri: Bir Rümeysa geldi :)   Bir Rümeysa  geldi :) Icon_minitimeSalı Şub. 08, 2011 9:20 pm

Hoşbulduk canım Smile

Bir Rümeysa geldi :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fikrim Geldi :D
» Disney geldi
» Önerim Geldi xD
» Selam Mirandacı geldi (:
» Final 4 saniyede geldi!