Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Patito Feo'nun Konusu

5 posters
YazarMesaj
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

Patito Feo'nun Konusu Empty
MesajKonu: Patito Feo'nun Konusu   Patito Feo'nun Konusu Icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 1:22 pm

Patito Feo'nun Konusu Patito_feo

(Ugly Duckling) takma adı Patito olan 13 yaşındaki Patricia Castro’nun (Laura Natalia Esquivel) hikayesini anlatıyor. Diş telleri, büyük gözlükleri ve örgülü saçlarıyla tam bir çirkin ördek yavrusu olan Patito ile onu tek başına büyüten annesi Carmen (Griselda Siciliani); Patito’nun rahatsızlığı nedeniyle yaşadıkları kasabadan ayrılıp, daha iyi bir tedavi için büyük şehre gelirler. Sevimli ama bir o kadar da sakar Patito’nun yolu, hastane müdürü Leandro (Juan Darthes) ile kesişir. Anne kız, tüm eşyalarını ve paralarını hastanede çaldırınca, evlenmek üzere olan Leandro onlara evini açar. Çünkü genç adam ve Patito’nun annesi Carmen birbirlerini çok eskilerden tanıyorlardır. Leandro’nun nişanlısı bitişikteki evde oturmaktadır ve şımarık kızı Antonella(Brenda Asnicar), Patito’dan hiç hoşlanmamıştır. Anne kız, hayatlarına yeni giren ve Leandro’yu ellerinden almak üzere olan bu ikiliden kurtulmanın yollarını ararken Patito, Antonella’nın okulunda ve evde herkesin kalbini çoktan kazanmıştır.

Harika şarkı söyleyen Patito’nun hikayesinin sonunda neler olacağını herkes merak ediyor; Babasını bulacak mı? Ünlü bir şarkıcı olacak mı? Mathias’ın kalbini kazanacak mı? Ve… Sonsuza kadar mutlu yaşayacak mı?

Patito bize gerçek güzelliğin ne olduğunu gösterecek.

Künye :
Yapım Yılı : 2007
Yönetmen : Jorge Montero
Senaryo : Marcela Citterio, Mario Schajiris
Türü : Gençlik / Dram / Komedi
Oyuncular : Laura Natalia Esquivel (Patito), Juan Darthes (Leandro), Griselda Siciliani (Carmen), Gloria Carra (Blanca), Brenda Asnicar (Antonella), Gaston Soffritti (Matias), Thelma Fardin (Josefina), Maria Sol Berecoechea (Sol)

*Alıntıdır..
Antonella :)
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Antonella :)

Paylaşım Puanı : 108

MesajKonu: Geri: Patito Feo'nun Konusu   Patito Feo'nun Konusu Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 3:11 pm

diziyi her zaman takip ederim Very Happy
patitocubasak
Yeni Üye
Yeni Üye
patitocubasak

Paylaşım Puanı : 31

MesajKonu: Geri: Patito Feo'nun Konusu   Patito Feo'nun Konusu Icon_minitimeC.tesi Şub. 12, 2011 9:18 pm

bu dizi beni benden alıyor.çok seviyorum bu diziyi lol!
nick_kubo
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Patito Feo'nun Konusu   Patito Feo'nun Konusu Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 4:17 pm

ben de bu diziyi çok seviyorum sürekli takip ediyorum ancak arkadaşlar ben bu siteye yeni üye oldum patito feo'yu ve diğer dizileri burada izleyebilir miyim?bana birisi nasıl yapacağımı gösterebilir mi? bu sitede diziler izlenebiliyor mu?
nick_kubo
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 6

MesajKonu: Geri: Patito Feo'nun Konusu   Patito Feo'nun Konusu Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 6:32 pm

arkadaşlar lütfen cevap verin :S
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör
◊ƒοx◊

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: Patito Feo'nun Konusu   Patito Feo'nun Konusu Icon_minitimeC.tesi Mart 19, 2011 7:00 pm

evet izleniyor,icarly mesela 2. ve 3.sezonun bazı bölümleri altyazılı

Patito Feo'nun Konusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Konusu
» KONUSU
» İ-Carly Genel Konusu
» Demir Adam [Konusu]