Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

1900lü Yılların Adamı

YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

1900lü Yılların Adamı Empty
MesajKonu: 1900lü Yılların Adamı   1900lü Yılların Adamı Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 6:46 pm

Yıl on dokuz bir de iki sıfır işte uzatma

O zamanlar babam yokken ben doğmuşum.O zamanlar ne hastane vardı,ne pencere vardı,ne araba vardı,ne doğuma yardımcı olan kadın vardı,ne de gökyüzü vardı.Gökyüzü vardı canım amann!!!

Ben doğu vermiştim.Sonra büyüdüm,benim çocukluğun elektiriksiz,susuz,mumsuz,televizyonsuz,ışıksız falan filan işte yoktu.Evde Kablo tv abonelimizle Jetix tvyi izliyorduk.Dur bi ne Jetix tvsi ne Kablo tvsi Televizyon yoktu,tabii ya ni bişiyle uyduyoruz sonuçta eksikler olacak o kadar

Sonra büyüdüm,sabah Seda Sayan'ın Programını izlerken Seda Ablayı sayıyorduk.TV yok diyorum bak yine ne diyorum.İyi o zaman Kablo tv abonoliğimi iptal edeyim.Yha Telefon yoktu ki,iptal edeyim hayret bişi

Nese konuya gelelim,dur bir saniye hangi konuya neyse passs bidakinde joker hakkımı kullancam olmuyor böyle

Sonra beni askere çağırdılar.Sonra askerde bir komutanımız vardı adı ''Naciye Güntekin'di.''Valla hiç uyduramıyorum ''Naciye'' olur mu hiç?Adı şey olsun ''Şemsettin Kocataşkızlarınınoğulları'' idi.Ay şimdi nasıl tarih edeceğim soyada bak,hayatım kadar soyadı var.

Sonra elime ışın kılıcıyla Brozlara savaş başlamıştı.Broz diyorum Brazns diyecektim.Dilim dönmüyor,yazıyorum dilim dönmüyor ne iş çözmüş değilim.

Sonra beni kalvaltıya çağırdılar,yemek yicektim ki bizim zamanımızda ne peynir var,ne zeytin var,ne tahta var abartım canım bunlar var var.

Sonra savaşta yeniliyorduk.Yenildikten Birazs ordusundan 2356 adam vardı.Nerden biliyorum diye soracaksınız ay salladım canım.Şurdaki şey uyduruyor anlayışlı olun.Sonra kalvaltım bitti Neskuvik getirdiler.Adı böyleydi değil mi ama neyse?Sonra bittim mısır gevreğim bizim zamınızda gevrek mi vardı canım,ben nasıl yediysem.

Ben geldim Branslılar yenildi,ve Avrupa'nın kapıları azına kadar açılmadı bizde zili çaldık.Girdik.Sonra yaşlandım öldüm işte uzatma

1900lü Yılların Adamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 90'lı Yılların Mahalle Kuralları
» Asya'nın hasta adamı
»  El Kaide'nin iki numaralı adamı Zevahiri Türkiye'ye ateş püskürdü: 'Hani nerede Osmanlı hamiliğiniz'