Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor

+5
SinEnis
Mutlu
* Lady in Red
Dero
fenmat12
9 posters
YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Empty
MesajKonu: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:26 am

Ben uzun zamandır bir Metin2 oyuncusuyum. Bırakmak istiyorum ama başaramıyorum hem içimde bir eksikik oluyor. Bana yardım eder misiniz? Gerçekten bırakmak istiyorum Sad Sad Sad Sad Lütfen yardım edin.
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:44 am

Ben de eskiden Metin2 oynuyordum ben de bağımlıydım

Sonra bıraktım ama.. Metin2 yerine,bilgisayarda başka birşeyle uğraş ama bağımlılık yapmasın o da. Zamanla metin2 oynama isteği kaybolur zaten..
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:51 am

Yine de bir eksiklik oluyor içimde. Şu an Metin2 oynamak istiyorum ama kendimi zor tutuyorum başka bir tavsiyen varsa lütfen ver yada verin Sad
* Lady in Red
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 4

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 11:39 am

Annen baban bilgisayardan anlıyorsa şifre koyabilirler ?
Mutlu
Üye
Üye
Mutlu

Paylaşım Puanı : 41

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 11:58 am

Bence kendine ilgi alanın olan bir konuyla ilgi Yetkinforumdan veya bedava bir hosta forum ya da site aç.Siteni veya forumunu güzelleştirmek için baya bir zaman harcayacaksın.Site tanıtımı,scriptlar fln.Böylece unutursn M2'yi.Bir de oyunu bilgisayarından silmeyi unutma. Smile
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 12:05 pm

Metin 2'nin neyini seviyorsunuz ya bence berbat bir oyun
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 12:48 pm

enis demiş ki:
Metin 2'nin neyini seviyorsunuz ya bence berbat bir oyun

Sigaranın tadı kötüdür ama bağımlılık yapar bu da böyle bir şey. (Sigaranın tadını bilmiyorum ama soranlar bana "kötü" diyor)
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 1:24 pm

Bakın aklıma bir fikir geldi bir evcil hayvan bakmak beni Metin2'den uzak tutacaktır. Art arda yorum atıyorum kusuruma bakmayın. Sizce bu bana yardımcı olur mu?
Snifer
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
Snifer

Paylaşım Puanı : 1037

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 2:23 pm

Başka Güzel Bir Uğraş Bul
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 5:27 pm

Bence Charını Okuldan Bir Çocuğa Sat. Sonrada Bidaha O Kadar Kasmak İçin Uğraşmassın Hemde Cep Harçlığın Çıkar Smile
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 5:28 pm

[i]Hmm mantıklı! Bayramdan sonra bunu deneyeceğim!

Ayrıca da başka bir metin2 oyuncusu var ise bana ÖM atarsa çok sevinirim Smile)
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 9:45 pm

Oyunu bilgisayarından silebilirsin.. Smile
Orion
Yeni Üye
Yeni Üye
Orion

Paylaşım Puanı : 19

MesajKonu: Geri: Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor   Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor Icon_minitimePtsi Kas. 15, 2010 10:07 pm

Bence bu olaylar saçmalık bağımlı değilsin sadece zaman geçirmek istiyorsun.Bazı arkadaşlar site aç dedi doğru söylüyorlar aklına başka bir şey için kullan unutur gidersin. Yararlı bir şey yap ama Smile Smile zamanını boşa harcama. Git biraz ders çalış veya bak aklıma ne geldi ben hep Nat Geo. veya Discovery izle çok güzel programlar var.

Metin2'yi Bırakmak İstiyorum ama Olmuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kullanıcı ismimi değiştirmek istiyorum
» Ricky Sprocket Türkçe İzle: Yönetmek İstiyorum Bölümü
» İlginç Haberler Ve Haberler Bölümü İstiyorum ??