Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Arkadaşlar

3 posters
YazarMesaj
Orion
Yeni Üye
Yeni Üye
Orion

Paylaşım Puanı : 19

Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Arkadaşlar   Arkadaşlar Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 9:44 pm

merhaba arkadaşlar öncelik ile iyi akşamlar

son bir saattir bu foruma 15 dakikada bir girip siteye bakıyorum en son bir konuya cevap 1 saat önce verilmiş böyle olunca herkes sıkılıyor herkes biraz uğraşsa zaten güzel ve eğlenceli olan bir siteyi dahada eğlenceli bir yere çevirmek mümkün yani kısaca şunu diyorum daha sık konu-cevap olursa her birlikte sıkılmadan güzel zaman geçiririz
NicKids
Yönetici
Yönetici
NicKids

Paylaşım Puanı : 1953

Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar   Arkadaşlar Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 10:08 pm

Dediğim gibi normalde çok canlı bir siteyiz, ama okul ve şu dönem sınav haftası olduğu için 50-60 kişi açık oluyor. Normalde 80'leri geçiyor.
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar   Arkadaşlar Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 11:17 pm

Ben 80'leri geçtiğini görmüyorum, 7-8 kişi online (Aşağıdaki online'lar kısmında)
Orion
Yeni Üye
Yeni Üye
Orion

Paylaşım Puanı : 19

Arkadaşlar Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar   Arkadaşlar Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 7:44 am

Geçiyor ben gördüm ama 80 kişi açık olunca yine konu-cevap olmuyor ondan diyorum yoksa günlük hiti çok yüksek olan bir site sadace daha hızlı cevap filan atılması gerekiyor

Arkadaşlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» selam arkadaşlar:D
» Merhaba Arkadaşlar
» Selam Arkadaşlar :)
» ARKADAŞLAR Acil
» arkadaşlar lütfen oylarınızı verin