Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Süper Naruto Oyunu

4 posters
YazarMesaj
WildKids
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
WildKids

Paylaşım Puanı : 1172

Süper Naruto Oyunu Empty
MesajKonu: Süper Naruto Oyunu   Süper Naruto Oyunu Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 11:11 am

Arkadaşlar facebookda bir oyun var aklınız almaz NİNJA SAGA narutoya çok benziyor jutsular yapılıyor hançer gibişeyler kullanılıyor abc seviyeleri görevler var tek kelimeyle narutoyu taklit etmişler yine parşomen çalınıyor fazla konuşmadan linki vereyim https://apps.facebook.com/ninja.saga/?ref=ts
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

Süper Naruto Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Süper Naruto Oyunu   Süper Naruto Oyunu Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 5:06 pm

Görmüşsündür. Bir Ara Oynuyordum Sonra Çok Sıktı Sad
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

Süper Naruto Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Süper Naruto Oyunu   Süper Naruto Oyunu Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:36 pm

PS3'te Naruto Ultimate Ninja Storm 1 ve 2 çıktı.Narutonun resmi oyunu çoooook güzel istediğin karakteri seçiyosun kendin dövüş yapıyorsun ve grafikler çok çok iyi. Ben almadım PS3'üm bile yok xD ama internette gördüm.PS3'lere baktım çok pahalı ama Sad
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

Süper Naruto Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Süper Naruto Oyunu   Süper Naruto Oyunu Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 7:41 pm

Bende Ps2 Ninja Ultimate 1,2,3,4,5,6 Var.
Dero
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 977

Süper Naruto Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Süper Naruto Oyunu   Süper Naruto Oyunu Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:56 pm

benim bildiğim 1ve 2 var. diğerleri çıkmadı ki
tapinaks
Üye
Üye
tapinaks

Paylaşım Puanı : 49

Süper Naruto Oyunu Empty
MesajKonu: Geri: Süper Naruto Oyunu   Süper Naruto Oyunu Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 7:57 pm

Güzel oyun 12 Lw'de bıraktım Smile

Süper Naruto Oyunu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Naruto Oyunu
» Patito Feo Oyunu (Yap-Boz Oyunu)
» Oyunu
» Oyunu
» Mavi Top Oyunu