Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Merhaba :) Ben Onat

5 posters
YazarMesaj
okar45
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 5

Merhaba :) Ben Onat Empty
MesajKonu: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:50 pm

Merhaba arkadaşlar,

Benim adım Onat, Nickelodeon dizilerinin hayranıyım. Videoları çok hızlı bir şekilde bize ulaştırıyorsunuz bu çok güzel ama altyazılarda yanlışlar var. Acaba onları düzeltebilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

Paylaşım Puanı : 441

MesajKonu: Geri: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:26 pm

Hoşgeldin (: Alt yazı için bazı cümleleri türkçe yaptığımızda ( Mert ve Nickids ) Tam olarak karşılığını vermiyor , biraz düzeltme gerekiyor .
mert2241
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye

Paylaşım Puanı : 150

MesajKonu: Geri: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 11:28 pm

Biraz düzeltmeyi senden bekliyoruz cengizhan'cığım.Hadi başla altyazıyada düzeltmeleri kendin hallet.Bir proje ye başlama kararı alıp kendi kendine elinde patlatan bir kişi bu yorumu nasıl yapıyor şaşırdım.Hey Allah'ım ya Smile
Mr.Ackles
Yönetici Yardımcısı
Yönetici Yardımcısı
Mr.Ackles

Paylaşım Puanı : 2629

MesajKonu: Geri: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:05 am

Hoşgeldin onat
x_spg
Moderatör
Moderatör
x_spg

Paylaşım Puanı : 590

MesajKonu: Geri: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:33 am

Hoşgeldin Onat.
¢єηgιzнαη
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye
¢єηgιzнαη

Paylaşım Puanı : 441

MesajKonu: Geri: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 10:18 am

Elimde patlamadı yapmak istemedim . Okul ders - dershane vakit kalmıyor (; Düzeltme derken de Cümlelerin tam karşlığı olmuyor İngilizce cümlelerinin bazıları türkçeye çevrildiğinde saçma oluyor . Altyazıya birşey demiyorum anlatamadım galiba (:
mert2241
Çevirmen Üye
Çevirmen Üye

Paylaşım Puanı : 150

MesajKonu: Geri: Merhaba :) Ben Onat   Merhaba :) Ben Onat Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:02 pm

Pardon ozaman demek istediğin oysa bizde bu iş böyle.Biz direkt çeviriyoruz düzeltme falan yapmadan.İsteyen izlesin..

Merhaba :) Ben Onat
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Merhaba
» Merhaba!
» MERHABA
» Merhaba :)
» Merhaba