Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Ablam Adıyaman'da!

3 posters
YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye
fenmat12

Paylaşım Puanı : 492

Ablam Adıyaman'da! Empty
MesajKonu: Ablam Adıyaman'da!   Ablam Adıyaman'da! Icon_minitimePtsi Eyl. 20, 2010 10:10 pm

Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim?

Şimdi şaşırdınız? "Nasıl sevinirsin" diye söyleyeyim.

Ablam 3 yıl ÖSS'ye girdi ve İstanbul'u kazanamadı. Edirne, Çanakkale gibi yerleri kazandı! Ama sınavı kazandığında 16 yaşındaydı!
3. yılda İstanbul'u KAZANDI! Fakat özel okulu kazandı. 2.'likle %50'de bursu kapmıştı fakat malesef babam "özel okul" diye izin vermedi!

Sevinmemin nedeni ablamın okumaya gitmesi ve 3. sınıfa geçmesi! Evet bu yılı saymaksak 1 yıl var!
Üzülmemin nedeni yazın kenisini alıştırıyor ve gittiğinde bir yanlızlık geliyor.

İşte böyle...

Ablam'da 20 Eylül günü 3. sınıfına geçti.

ALLAH BÜTÜN ÖĞRENCİLERE AKIL VE KUVVET VERSİN! (En küçüğünden en büyüğüne!)
edanaz07
Mesaj Kralı
Mesaj Kralı

Paylaşım Puanı : 2364

Ablam Adıyaman'da! Empty
MesajKonu: Geri: Ablam Adıyaman'da!   Ablam Adıyaman'da! Icon_minitimeCuma Ekim 22, 2010 7:32 pm

benim ablamda ısparta eğridiri kazandı insan kaynakları çok yakın bize her bayram geliyo Very Happy
Mr.Krabs
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Mr.Krabs

Paylaşım Puanı : 108

Ablam Adıyaman'da! Empty
MesajKonu: Geri: Ablam Adıyaman'da!   Ablam Adıyaman'da! Icon_minitimeC.tesi Tem. 09, 2011 11:23 pm

benim ablam hacetepe üniversitede ydi ama şimdi vazgeçti ve istanbulu kazanacak ve ben bu duyguyu bili,rim ablasız olmuo

Ablam Adıyaman'da!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ablam İstanbula Gidiyor