Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Wild ThornBerries Tanıtım

3 posters
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Wild ThornBerries Tanıtım Empty
MesajKonu: Wild ThornBerries Tanıtım   Wild ThornBerries Tanıtım Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 5:09 pm

Wild ThornBerries Tanıtım O_gQ00HwgW6x4LWym
==Bilgiler==
Format:Macera,Keşif
Bölüm Sayısı:91
Sezon Sayısı:4
Gösterim Süresi:22 dakika
Kanal:SIC TV,Network 10,TVC,RPN TV 9,ABC 5,B92 TV,SBS TV,Super Max,Nickelodeon
Kanal[Türkiye]:CNBC-E,Nickelodeon
Yapım:Klasky Csupo
Nickelodeon Grubu:NickToons
Wild ThornBerries Tanıtım Tv_hi_wildthornberrys

==KoNu=
Bir Karavan ile Dünyayı gezen tuhaf bir aile vardır.Aile belgesel çeker.Bunun yanında 2 kızları vardır.Debby ve Elizabeth "Eliza" Thornberrydır.Babası Sir Nigel Archibald Thornberry,annesi Lady Marianne Hunter Thornberrydir.Bir de küçük çılgın,maymun gibi bir kardeşi vardır adı da Donnie Thornberrydir.Bir gün Alize Dolaşırken birisine rastlamış o bir tanrıymış.O tanrı Elizaya hayvanlar konuşma gücü vermiş.Sonra da maymun bir arkadaşı olmuş.Eliza'nın en iyi arkadaşıydı.Ona giysiler giydirdi.Elize hayvanlara yardım etmeye başlamış,ilginç belalardan kurtulmuştur.Hayvanlarla konuştuğunu ailesinde gizliyormuş.Sonra ablası öğrenmiştir.Ama hala bir sır olarak kalmıştır.
sidartron
Yeni Üye
Yeni Üye
sidartron

Paylaşım Puanı : 23

MesajKonu: Geri: Wild ThornBerries Tanıtım   Wild ThornBerries Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 9:24 pm

Saat 8 den sonramı gösteriliyor.
#Sirusho.MS'
Moderatör
Moderatör
#Sirusho.MS'

Paylaşım Puanı : 83

MesajKonu: Geri: Wild ThornBerries Tanıtım   Wild ThornBerries Tanıtım Icon_minitimeCuma Eyl. 17, 2010 3:31 pm

keşke tekrar yayınlansa.

Wild ThornBerries Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» The Future is Wild
» Flo Rida feat Sia - Wild Ones
» Rugrats Go Wild (2003)
» Wild Child ( Asi Kız ) Emma Roberts Filmi !
» Miranda Cosgrove The Wild Stallion Filmi