Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Özel Bölüm de Yardım

YazarMesaj
### emka ###
Süper Üye
Süper Üye
### emka ###

Paylaşım Puanı : 1133

Özel Bölüm de Yardım Empty
MesajKonu: Özel Bölüm de Yardım   Özel Bölüm de Yardım Icon_minitimePerş. Eyl. 02, 2010 2:07 pm

* Timmy vs Jimmy: Timmy The Fairly OddParents çizgifilmdeki karakterdir.Kendi çizgi filminde Jimmy'i sürekli kavga ederler.Birbirlerinin boyutuna giderler.Onların ortak noktaları çizgi filmdir.Çizgi filmde Timmy'nin düşmanları ve Jimmy'nin düşmanları vardır.Onlar da birleşirler.Jimmy teknolojiyi kullanırken,Timmy peri anne babası ile büyü yapar.Boyutlar arası bir savaştır.Jimmy boyutu ve Timmy boyutu savaşları yapılır.

* Jet Fusion: süper bir kahramana yardım etmeye hazır olun

Özel Bölüm de Yardım B000f9t6z601sclzzzzzzzmf1

Uploaded with ImageShack.us

Özel Bölüm de Yardım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Patito Feo - 156.Bölüm 2.Sezonun Premiyeri - Özel Bölüm - Tanıtımı ve İspanyolcası İzle
» iCarly - iDo Tanıtım (Özel Bölüm)
» ''iPsycho'' Özel bölüm Tanıtım
» iCarly 'iOMG' Özel Bölüm Tanıtım Videosu
» Harry Potter Ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Özel Klip