AnasayfaAramaKayıt OlGiriş yap

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Paylaş | 

iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 

Sizce The Groovy Smoothie iyi bir yermidir?
Evet!
20%
 20% [ 1 ]
Hayır!
20%
 20% [ 1 ]
İdare Eder!
40%
 40% [ 2 ]
Berbattır!
20%
 20% [ 1 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 490

MesajKonu: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Ptsi Ağus. 23, 2010 7:11 am

Merabalar! iCarly takımının çekimler dışındada takıldığı bu içecek (milkshake) dükyanını tanıtmak istiyorum:

Groovy Smoothie Amerika'da ünlü olan ve iCarly'nın belirli yerlerin çekildiği bir içeçek dükyanı. Burda insan milkshake, çeşitli kahveler içip donut gibi tatlıları yiyebildikleri bir mekan. Ayrıca iCarly ekibinin set dışında da gidip Jamba Juice içip eğleniyorlar! (Çekimlerde) : T-Bo oranın tek çalışanı olduğu için oranın yöneticisi ve her zaman "Ayın En İyi Çalışanı" olur. Ayrıca Carly'e süpriz yapmak için onu oyalamak için mühteşem bir yer! (iGot a Hot Room) Ve Cary burda yemek yapıyor! (iCook) Ne zaman yapıldı bilinmiyor ama tek bilinen gerçek bu yerin Miranda dahil herkesin sevmesidir. Unutmadan! Buranın en sevilen ve en pahalı içeceği Jamba Juice'dur...

Resimleri Ekleyemedim Sad Çünkü nasıl yapılıyor bilmiyorum?! Ama Google'den The Groovy Smoothie yazarsınız görüsünüz! Wink
Kullanıcı profilini gör
yigitaksar
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 42

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Ptsi Ağus. 23, 2010 10:16 am

büyük ama güzel değil
Kullanıcı profilini gör
creddie
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 2

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Çarş. Ağus. 25, 2010 8:04 pm

iyi de orası gerçek bir mekan değil set kamera arkasında gördüm okul setinin hemen karşısı :S Very Happy
Kullanıcı profilini gör
laylaylom
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 31

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Cuma Ağus. 27, 2010 10:06 pm

yani stüdyo ona bakılırsa 1. katla 3. katta yanyana Laughing
Kullanıcı profilini gör
laylaylom
Yeni Üye
Yeni Üye

Paylaşım Puanı : 31

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Cuma Ağus. 27, 2010 10:09 pm

yani stüdyo ona bakılırsa 1. katla 3. katta yanyana Laughing zaten ibloop icarly de görünüyor
Kullanıcı profilini gör
ebus
Üye
Üye

Paylaşım Puanı : 66

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Paz Mayıs 15, 2011 7:51 pm

fenmat12 o dükyan değil dükkan lütfen türkçeyi düzgün kullan..
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Paz Mayıs 15, 2011 8:46 pm

ebus demiş ki:
Sen çokmu düzgün kullanıyorsun Smile
Kullanıcı profilini gör
fenmat12
Deneyimli üye
Deneyimli üye

Paylaşım Puanı : 490

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Paz Haz. 19, 2011 1:45 am

emremanginer demiş ki:
ebus demiş ki:
Teşekkür ederim! Alıntı bir bilgi değil ve ben bir imla hatası yapmışım! "tşekkürler" bir imla hatası değildir! Ben türkçemizi iyi, ve doğru kullma taraftarıyım! Lütfen!
Kullanıcı profilini gör
◊ƒοx◊
Moderatör
Moderatör

Paylaşım Puanı : 4672

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Paz Haz. 19, 2011 1:49 am

fenmat12 demiş ki:
emremanginer demiş ki:
ebus demiş ki:
Teşekkür ederim! Alıntı bir bilgi değil ve ben bir imla hatası yapmışım! "tşekkürler" bir imla hatası değildir! Ben türkçemizi iyi, ve doğru kullma taraftarıyım! Lütfen!

ebus'un çoğu mesajında smile ifadeleri var sana türkçeyi düzgün kullan demiş Very Happy
Kullanıcı profilini gör
scorpionss
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici

Paylaşım Puanı : 3799

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Paz Haz. 19, 2011 1:51 am

Evet tam onu diyecektim konulara sadece teşekkür falan hiç yazmadan smile işaretleri kullanıyor ve seni uyarmış kendiside uysa bari. Very Happy
Kullanıcı profilini gör
mileylover
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 1331

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Paz Haz. 19, 2011 3:19 am

Evet Türkçemizi düzgün kullanalım. Paylaşım için sağ ol.
Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!   Bugün 2:02 pm

iCarly ekibinin takıldığı mekan! Çekimler dışı dahil! : The Groovy Smoothie!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası