Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Rocko's Modern Life Tanıtım

4 posters
YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Rocko's Modern Life Tanıtım Empty
MesajKonu: Rocko's Modern Life Tanıtım   Rocko's Modern Life Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 8:44 pm

Rocko's Modern Life Tanıtım 6a00cd970d30ae4cd500fa968deaa50003-320pi
Türkçesi:Rocko'nun modern Hayatı
Yaratıcı:Joe Murray
Bölüm Sayısı:52
Sezon Sayısı :3
Gösterim Süresi:22
Kanal:Nickelodoen

KaRaKTeRLeR
Rocko: Kendisi bir kanguru ve ana karakterdir.
Heffer: Kendisi bir inektir.Rocko'nun en iyi arkadaşıdır.Ailesi kurtlardan oluşmaktadır.Gerçek ailesini bir bölümde bulur ve annesinin öldürülüp koltuk minderi derisi olduğunu ve babasının onu sevmediğini öğrenince kurt ailesi ile yetinir.

Filburt: Kendisi bir kaplumbağadır.Rocko'nun arkadaşıdır.Başına türlü türlü dertler gelmektedir ve çok kolay hastalanmaktadır.Bir dişçiyle evlenmiş,5 tane çocuğu olmuştur.Bu çocuklardan ikisi kendisine,ikisi dişçiye,biri Heffer'a benzemektedir.

Spunky: Rocko'nun köpeğidir. Çok pisboğazdır. Ne bulursa yer, hatta bir bölümde Rocko'nun terini su niyetine içmiştir. Ve bir bölümde Rocco'nun süpürgesiyle ilişkiye girmiştir.

Ed ve Bev Kocakafa: İkisi de karı-koca kurbağadır. Ed çok sert ve taş kalplidir. Karısı ise Rocko'ya çok iyi davranır. Rocko'nun komşularıdır.
Gerçekten İri Adam: Çok iri ve çok güçlü bir süper kahramandır. Rocko dahil herkes onu çok sever.

O-Town Çizgi Roman Dükkanının Sahibi: Rocko'nun patronudur. Çok sert ve katı biridir. Tatile gittiğinde,işi çıktığında vb. dükkanın sorumluluğunu Rocko'ya verir.
Şeftali: Heffer'ın boğazına bir tavuk iskeleti kaçıp ölmesiyle gittiği cehennemde görülen karakterdir.En sevdiği oyuncağı b
ir topun iple bağlı olduğu bir rakettir ve devamlı Heffer'ı cehenneme getirmeye çalışır

Konu:Rockonun şehrinde ve çevresinde olan çılgın olaylar,arkadaşlarıyla yaşadığın sorun ve tuhaflıkların olduğu bir çizgifilmdir.
xberkx
Forum Düzenleyici
Forum Düzenleyici
xberkx

Paylaşım Puanı : 3829

MesajKonu: Geri: Rocko's Modern Life Tanıtım   Rocko's Modern Life Tanıtım Icon_minitimeSalı Nis. 13, 2010 11:18 am

ne zamandır oynamıo
aliis96
Üye
Üye
aliis96

Paylaşım Puanı : 80

MesajKonu: Geri: Rocko's Modern Life Tanıtım   Rocko's Modern Life Tanıtım Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 2:51 am

evet çok severim bunu
Çalışkan Üye
Çalışkan Üye

Paylaşım Puanı : 2549

MesajKonu: Geri: Rocko's Modern Life Tanıtım   Rocko's Modern Life Tanıtım Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 2:02 pm

tekrar çıkacak ağustosta Very Happy

Rocko's Modern Life Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rocko's Modern Life
» Rocko Modern Life Türkçe Bölümler Dvdrip
» iCarly iSaved Your Life - Tanıtım Videosu
» A Modern Twain Story: The Prince and the Pauper
» Drake Bell Yeni Şarkısı 'Modern Times' Dinle