Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Maxi tv Tanıtım

YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Maxi tv Tanıtım Empty
MesajKonu: Maxi tv Tanıtım   Maxi tv Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 5:27 pm

Maxi tv Tanıtım Maxi_TV_logosu
Türkler tarafında yapılan ilk çocuk kanalıdır.1997 yılında Eski sahibi Erol Aksoy tarafından kurulup,1997 ve 2002 yılları arasında Uydu ve Kablo tv'de yer almıştır.Cine 5 Türkiye'Deki ilklerde sonra altın çağı idi.Cine Digital adlı platformu kurdu.Platformda 50,60 kanal vardı.Sonra platformu kapadıktan sonra Maxi&SuperSport dönüşümlü kanallarınıda Maxi ve bir kaç kanalını yayında kaldırıp,bir kaçınıda yayınlarını bozmak zorunda kaldı.Yayınları çok kötüleşmişti.Platformundaki bir çok kanal yayında kaldırılmıştır bunlardan biride AdventureOne adlı en çok izlenen belgesel kanalı idi.Bugüne kadar kapalı bu kanal Natıonal Goegraphical Adventure adında Teledünyaya yayınlana başlayacak hakkında haberler vardır.

Daha sonra Cine5 grubu borç almaya başladı.Parayı veremeyince TMSF'nin eline geçmiştir.Sonra kurtulup,tekrar geçmiştir.Doğan Holing'e olan borçu yüzünde şu an TMSF elindedir.

Maxi tv

D-Smart,Türksat Uydusu ve Türksat Kablo tv 2. bölgede yayını sürmektedir.Digital Kablo tv Teledünya da yayınlanacağı söylenmiştir fakar Cine5 grubu ve Maxi TMSF tarafında satışa sunulmuştur.Yeni sahipleri anlaşırsa yayına başlayabilir,fakat aynı zamanda format değiştirme ve kapanma olasılıklarınıda vardı..

Şu an Maxi tv Dünya Klasiklerini yayınlayan çoğu kişinin Jetix Play'a benzettiği 24 saat yayın yapan bir kanaldır.

Cedric,Heathcliff,Afacan Denniz,Spio ve Fantasio,Kötü köpek,Tutanstein,Zıpırlar ve carl olmak üzere bir çok programa sahiptir!

Alıntı Değildir(Bazı bilgiler alıntıdır)

Maxi tv Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Boomerang TV Tanıtım
» Cat Dog Tanıtım
» Testere 6 (Saw VI) Tanıtım
» D Çocuk TV Tanıtım
» Chuck Tanıtım