Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go Tanıtım

YazarMesaj
JeRo
Moderatör
Moderatör
JeRo

Paylaşım Puanı : 666

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go Tanıtım Empty
MesajKonu: Super Robot Monkey Team Hyperforce Go Tanıtım   Super Robot Monkey Team Hyperforce Go Tanıtım Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 2:26 pm

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go Tanıtım Monkeyteam

Super Robot Monkey Team Hyper Force Go! kısaca S.R.M.T.H.P.G. diye adlandırılır ve Süper Robot Maymun Takımı Hiper Güç İleri anlamına gelir

Türkiye ve bir çok ülkede sadece Jetix Tv'De yayınlamış,Jetix tv'nin yapımı olan bir çizgifilmdir. ''Çiro'' adında 5 maymunu yöneten bir liderdir.Amaçları evrendeki kötülüğü yok etmektir.İskelet Kral adında bir kötü,evrendeki çoğu gezegeni çok etmiş,çoğu uzaylıda canavara çevirmiştir.İskelet Kralı yoketseler de kötülükleri temizleyemeyip ''Mangarin'' adında 6. Maymun ve kötü bir karakter birleşip,İskelet Kralı canladırmalırı son bölümüydü.

52 bölüm,2 sezondan oluşan 30 Dakikalık bir çizgifilmdir.

Karakterler

Gibson:Gibson bilimle ilgili her türlü sorunu çözmek için çok çalışan bir tenolojik beyindir.Tam adı "Mr. Hal Gibson" 'dır.Ama ona herkes Gibson der ve matkap ellerı ile hermadeyle istediğini yapar

Antuari:Antuari 2. komutandır ve takımın ruhanî danışmanıdır.Çok az konuşur ama sözleri bilgilendiricidir ve grubun en iyi dövüşçüsüdür ve elleri kuvetli bir güçlü elere dönüşür

Otto:Otto takımın tamircisidir ve konuşmaktansa ellerini göstermeyi tercih eder.testere elleri vardır

Nova:Nova savaşmayı sever.Büyük elleri ile nerdeyse herşeyi kırar, ezer.Takımdaki en iyi savaşçılardan biri olan Nova çok cesurdur ve güçlü yumrukları vardır

Sparx:SPRX 77 diğer adıyla Sparx takımın pilotu ve komedyenidir.şaka yapmayı sever.gibsonla kavga etsede birbirlerini kollarlar ve kolları mıknatıs olabilir

Chiro:Takımın lideri.

Mandarin eskiden takımın lideri idi.ama kötüleşmeye başlayınca diğerleri onu hapis etmek zorunda kaldılar.ve mandarin uzun bir uykuya daldı.uyandığında ise iskelet krala katıldı ve bütün maymunları yönetmek ister

İskelet Kral aslında robot maymunları o yaptı.ama gitgide kötüleşti.bunu farkedince robotları kendisinden korumak için hafızalarından hakkındakileri sildi.şimdi kötü ve maymun takımını yok etmeye çalışıyor.

Alıntı Değildir(Karakterler kısmı alıntıdır)

Super Robot Monkey Team Hyperforce Go Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milo Tanıtım
» Cat Dog Tanıtım
» K-ON-Tanıtım
» Vikingler Tanıtım
» Witch Tanıtım