Nickelodeon Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Merhaba! Bazı arkadaşlarımız videoları izleyemediği konusundaki şikayetleri bildirmişler. Nickelodeon Türkiye, bir forum sitesidir. Her kullanıcı kendi yazdığı ve yayınladığı mesajlardan
sorumludur. Bazı videolar, telif hakları sebebiyle internet ortamından kaldırılmıştır. Bazılarına ise erişim engeli getirilmiştir. Bunun Nickelodeon Türkiye ile hiçbir bağlantısı olmayıp, durum
video yayıncılarından kaynaklanmaktadır. Üyelerimize ve ilgilenenlere duyrulur.

Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti

3 posters
YazarMesaj
Rikodeniz
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Rikodeniz

Paylaşım Puanı : 217

Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti Empty
MesajKonu: Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti   Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 9:32 am

TİTANİK:
Okyanusta büyük bir gemi hızla ilerliyorken, gemi kaptanı herkesi güverteye çağırmış. Herkes
güverteye toplanınca:
- "Size bir kötü bir de iyi haberim var" demiş.
"Önce hangisini söyleyeyim?"
- "İyi olanı" demiş yolcular...
- "11 dalda oscar kazanacağız..."

BOŞANMA

Biri 95 yaşında biri 92 yaşında karıkoca, boşanmak için hakimin karşısına çıkmış.

Hakim üzülmüş, "Yapmayın ya" demiş "yetmiş yıllık evlisiniz niye boşanacaksınız?"...

"Yok" demiş "adam biz çoktan boşanmaya karar verdikte çocuklar etkilenmesin diye, Ölmelerini bekledik.

NEDEN BEYAZ

Bir gün küçük bir kız oturup annesinin mutfakta bulaşıkları yıkamasını seyrediyordu. Aniden
annesinin saçlarında beyazlar olduğunu fark etti. Annesine baktı ve merakla sordu, "Neden saçında
beyazlar var anne?"

Annesi yanıtladı, "Her yanlış yaptığında, beni kızdırdığında, mutsuz ettiğinde, saçlarımdan biri
beyazlar"

Küçük kız bu cevap üzerinde bir süre düşündü ve sonra sordu, "Anne, anneannemin tüm saçları nasıl
bembeyaz oldu?"

KAYSERİ - LAZ SAVAŞI
Bir gün Kayseri'lilerle lazlar savaş yapıyorlarmış.Kayseri`lilerin aklına bir fikir
gelmiş.Demişlerki;
-Bu laz'ların hemen hemen yarısı Temel, diğer yarısıda Dursun'dur .Ve daha sonra savaşın ortasında
bağırmaya başlamışlar:
-Temel! Temel!!!
Laz'lardaki Temel`ler kafalarını kaldırmışlar ve vurulmuşlar.
Daha sonra Kayseri`liler :
-Dursun! Dursun!!!!
Diye bağırmışlar. Dursun`larda kafalarını kaldırmışlar ve vurulmuşlar. Laz'lardan çok az kişi kalmış
ve onlarında aklına bir fikir gelmiş.Ve:
-Yerde para buldum bu kimin?
diye bağırmışlar. Bütün Kayseri`liler kafalarını kaldırmışlar benim benim diye ve vurulmuşlar.

Umarım Sizi Güldürmüşümdür... rabbit
SinEnis
Moderatör
Moderatör
SinEnis

Paylaşım Puanı : 3554

MesajKonu: Geri: Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti   Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 12:59 pm

hepsi çok komik Laughing
ZeyneP*
Moderatör
Moderatör
ZeyneP*

Paylaşım Puanı : 493

MesajKonu: Geri: Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti   Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 3:09 pm

Smile Güzeeel. ;P
Rikodeniz
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye
Rikodeniz

Paylaşım Puanı : 217

MesajKonu: Geri: Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti   Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 8:01 pm

Güldürdüysem ne ala:P

Riko'dan Kısa Fıkralar Cenneti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Komik fikralar kac tane fikra var ben bile bilmiyorum
» Kısa çizgifilmlerdeki aşklar
» Dünyanın en kısa uluslararası köprüsü
» Nickelodeon Kısa Tanıtımları
» Nickelodeon HD Kısa Tanıtımları